پرچم ساحلی

پرچم ساحلی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به پرچم ساحلی، پرچم بادبانی نیز می گویند. تولید پرچم های ساحلی در کشورهای اروپایی به صورت گسترده انجام می گیرد

و چند سالی است که توسط تولید کنندگان داخلی به عنوان یک الگو و محصول جدید  وارد بازار پرچم شده است.

 

یکی از انواع دیگر پرچم که توسط مجموعه پرچم ریاست تولید می شود پرچم ساحلی می باشد. گفتنی است از همان ابتدای ورود این محصول و درخواست مشتریان، پرچم ریاست با خرید دستگاه چاپ مستقیم توانست با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان گرامی باشد.

 

ساخت پرچم ساحلی

اشکال مختلفی برای پرچم بادبانی ابداع شده که می توان به دو شکل اصلی بادبانی و اشکی نام برد. تولید پرچم ساحلی به اشکال مختلف و سایزهای مختلف انجام می گیرد. درباره تولید پرچم بادبانی می توان گفت که مناسب برای محیط بیرون، فروشگاه ها، مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و … می باشد ، که به خوبی می تواند نشان دهنده مکان و نوع فعالیت شما باشد.

 

پایه پرچم ساحلی

پایه های پرچم  بادبانی در دو نوع کلی عرضه می شود:

 

۱. پایه پرچم ساحلی صفحه تخت

 

۲. پایه پرچم ساحلی دارای منبع آب

 

پایه پرچم ساحلی صفحه تخت

پایه اینگونه پرچم های  صفحه تخت  در سه وزن ۶، ۸ و ۱۰/۵  کیلو تولید می گردد.که هر چه سنگین تر باشد باعث اسقامت بیشتر در برابر باد و عومل محیطی می گردد. متاسفانه همکاران دیگر با ندادن این آگاهی و دادن قیمت های پایین تر به دلیل کیفیت پایین و سبکیه پایه ها به مشتریان گرامی، باعث متضرر شدن شما می شوند.

 

چاپ پرچم ساحلی

مرکز تولید پرچم ریاست از چاپ سیلک بر روی پرچم های بادبانی یا همان پرچم های ساحلی استفاده می کند، در همین راستا این مرکز توانسته است با خریداری ماشین آلات بافت و رنگرزی و دستگاه های بروز چاپ پرچم به خود کفایی برسد.

 

سفارش پرچم ساحلی

جهت سفارش پرچم بادبانی می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با مجموعه پرچم ریاست تماس بگیرید و سفارش خود را به این مجموعه اعلام کنید. مجموعه پرچم ریاست با توجه به نوع پرچم، اندازه آن، پایه دار و بدون پایه، نوع پایه، رنگ، و طراحی لگو و چاپ بر روی پرچم، جنس پارچه با کیفیت ترین پرچم ساحلی مورد نظر را برای شما عزیزان طراحی و تولید می کند.

 

پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی ساحلی در سایز و ابعاد مختلف جهت تبلیغ فعالیت شرکت ها در سواحل مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه پرچم ها بیشتر به صورت ایستاده به کمک یک پایه بلند در کنار ساحل قرار می گیرد. هر سازمان یا شرکتی با توجه به طراحی برند و یا لگوی مخصوص خود بر روی پرچم های تبلیغاتی بادبانی خود را معرفی می کنند.

 

قیمت پرچم ساحلی

اگر تصمیم به خرید پرچم ساحلی، باید این را بدانید که قیمت تمام شده برای پرچم های بادبانی تحت ثاثیر چندین عوامل نظیر: جنس پارچه، سایز و ابعاد پرچم، جنس پایه، ریشه دوزی پرچم  قرار می گیرد. جهت کسب اطلاع از قیمت پرچم بادبانی می توانید از طریق تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید