پرچم رومیزی

پرچم رومیزی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی دیگر از مدل های قابل استفاده در شرکت ها و مراسم ها تشریفات جهت تبلیغ و یا معرفی فعالیت شرکت ها استفاده از پرچم های رومیزی می باشد.

پرچم های رومیزی یکی از بهترین روش ها برای جلب توجه سایرین به لوگو، برند و یا یک رویداد مهم است. این پرچم ها علاوه بر اینکه جنبه تزیینی دارند برای کار های تبلیغاتی نیز استفائه می شوند. پرچم رومیزی را بر روی پایه های استیل قرار می دهند.

پرچم ها جهت نمایش دادن آرم و لوگوی یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از شرکت ها قرار دادن پرچم رومیز ی کارکنان بسیار مرسوم است، این کار باعث زیبایی میز کار و حس اعتماد بالایی به کارمندان شرکت القا می کند. از پرچم های رومیزی در بسیاری از همایش ها و سمینار ها برای قرار دادن بر روی میز ها استفاده می کنند. به همین دلیل اریکه پرچم، پرچم های رومیزی با آرم و لگو شرکت ها را چاپ می کند، درضمن پرچم رومیزی را بسته به نظر مشتری با میله یا پایه سنگی یا پایه استیل ارائه می دهد. پرچم ریاست ، با استفاده از ساتن مات اعلاء و ریشه دوبل بهترین پرچم رومیزی را به مشتریان خود عرضه می کند.

 

یکی از اصلی ترین موارد مهم برای چاپ پرچم داشتن طراحی مناسب برای پرچم رومیزی می باشد. طراحی جذاب سبب جذب نگاه های بسیاری می شود. طراحی کارشناسانه پرچم باعث افزایش اهمیت برند خواهد شد. عامل مهم دیگر، کیفت چاپ پرچم است، توجه داشته باشید رنگ های بکار رفته در پرچم های رومیزی اهمیت بسزایی دارند. کیفیت پارچه تاثیر زیادی در طراحی پرچم مورد نظر دارد. و در آخر عامل تاثیر گذار پایه پرچم رومیزی است که با توجه با سلیقه و عملکرد پرچم انتخاب می شود.

 

تولید پرچم رومیزی

 

پرچم ریاست یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه تولید انواع پرچم ها به خصوص پرچم های رومیزی می باشد. مدیران عزیزی که می خواهند برای مجموعه خود پرچم های رومیزی تهیه نمایین می توانند با ما تماس بگیرند و با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنند .کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان پس از ارائه مشاوره در زمینه  چاپ پرچم رومیزی، باکیفیت ترین خدمات چاپ را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

 ویژگی های چاپ پرچم رومیزی

 •  چاپ یکرو و دو رو
 •  پرچم از جنس ساتن مات درجه یک
 •  ریشه پرچم ها به صورت دوبل می باشد.
 •  ابعاد پرچم  ۲۹× ۱۹
 •  ۴۲ سانتی متر طول میله
 •  ۹.۵ سانتی متر ابعاد پایه قطر
 • ۴۸۵ گرم وزن پرچم به همراه پایه و میله
 •  پایه های پرچم از جنس سنگی یا استیل است.
 •  جنس میله پرچم، آهنی با لعاب نقره ای می باشد.
 •  سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی رنگ های  موجود برای ریشه پرچم

 

سایز پرچم رومیزی

ابعاد پرچم رومیزی با توجه به ابعاد استاندارد آن مشخص می باشد.

 

 •  ابعاد پرچم  26×۱۸
 •  ۴۲ سانتی متر طول میله
 • قطر ۱۱ سانتی متر برای ابعاد پایه
 • ۴۸۵ گرم وزن پرچم به همراه پایه و میله

 

جنس پرچم های رومیزی

پارچه ای که برای تولید انواع  پرچم به کار برده می شود باید از نوع ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا پارچه سوپر یا براق باشد. پارچه های مخمل جیر گلدوزی شده و ساتن برای پرچم های تشریفاتی مناسب هستند و پارچه های ساتن آمریکایی مات، جیر، مخمل و یا پارچه سوپر یا براق بیشتر برای پرچم های رومیزی مناسب هستند.

 

پایه پرچم رومیزی

مشخصات پایه پرچم های رومیزی استیل عبارتند از:

 

 •  جنس پایه : استیل
 •  جنس میله: فلزی
 •  روکش: نیکل و کروم
 •  ارتفاع: تا 2 متر و 40 سانتی متر

 

نحوه بستن پرچم رومیزی

امروزه تقاضا برای خرید پرچم رومیزی افزایش پیدا کرده است. تولید و چاپ پرچم و در آخر نحوه بستن پرچم رومیزی نیاز به تبحر، علم  مخصوص به خود را دارد که مجموعه اریکه پرچم با در نظر گرفتم این موارد بهترین و با کیفیت ترین پرچم ر.میزی را به مشتریان ارائه می دهد.

 

هدف اصلی پرچم ریاست جلب رضایت مشتریان است، خدمات ارائه شده توسط این مرکز نظیر: چاپ پرچم فوری، چاپ پرچم سفارشی، پرچم رومیزی قوه قضاییه، پرچم رومیزی تبلیغاتی با توجه به سلیقه و خواسته مشتریان می باشد.

 

طراحی پرچم رومیزی

مراکز دولتی و خصوصی، کارخانجات، و تمام مکان هایی که نیازمند پرچم های رومیزی جهت برگزاری رویدادها و مراسمات خاص فرهنگی و یا مذهبی و تبلیغ فعالیت خود هستند می توانند پرچم های رومیزی متناسب با نیازشان تهیه کنند. پرچم ریاست این پرچم ها را توسط عده ای از طراحان حرفه ای آماده می کنند. طرح های موجود بر روی پرچم توسط گرافیستان به صورت خلاقانه طراحی می شود. توجه داشته باشید که طرح ها باید ساده باشند تا توسط تمام مردم قابل فهم و درک باشد، همچنین می توانید علاوه بر طرح ساده از متن نیز بر روی پرچم استفاده نمایید تا در نگاه اول مفهوم را به بینندگان خود برساند. متن ها باید کوتاه و مختصر باشند و پیام را به طور واضح به بیننده برسانند.

 

انواع پرچم های رومیزی

 •  پرچم رومیزی لیزری
 •  پرچم رومیزی ایران
 •  پرچم رومیزی شرکت
 •  پرچم رومیزی سپاه
 • پرچم رومیزی کشورها
 •  پرچم رومیزی تبلیغاتی
 •  پرچم رومیزی خام
 •  پرچم رومیزی آلمانی

 

پرچم رومیزی ایران

پرچم های رومیزی ایران یکی دیگر از مدل های این پرچم می باشد و برای مراسم ها و تشریفات برروی میز ها استفاده می شود. اریکه پرچم ایرانیان بهترین پرچم ها را تولید و به دست مشتریان عزیز می رساند.

 

پرچم های رومیزی کشورها

در مراسم ها و تشریفات بین المللی استفاده از پرچم کشور ها مرسوم می باشد، پرچم های رومیزی کشور ها را بر روی مسیر کنفرانس قرار می دهند و هر پرچم نشان دهنده کشوری می باشد که در مراسم شرکت کرده است.در صورتی که قصد خرید پرچم رومیزی کشورها را دارید می توانید با کارشناسان اریکه پرچم ایرانیان تماس بگیرید.

 

پرچم های رومیزی تبلیغاتی

پرچم های تبلیغات نقش مهمی در تبلیغ فعالیت شرکت ها دارند با کمک این پرچم ها می توان نشان داد که در چه زمینه هایی هر شرکتی فعالیت خود را انجام می دهد، هر شرکتی می تواند برای میز کارمندان خود و یا در مراسمات خود از پرچم های رومیزی تبلیغاتی استفاده نماید.

 

پرچم های رومیزی شرکت

 

در شرکت ها و موسسات مختلفی برای نشان دادن فعالیت شرکت و یا نشان دادن محصولی که به فروش می رسانند از پرچم های رومیزی بر روی میز کارمندان استفاده می نماییند.

 

چاپ پرچم های رومیزی سپاه

سازمان سپاه برای نشان دادن لگو و پرچم خود در سازمان های دولتی و مراکز وایسته به سپاه از پرچم مخصوص به خود استفاده می کنند.

 

سفارش پرچم رومیزی

از کاربرد های پرچم های رومیزی به نمایش گذاشت اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت می باشد. قرار دادن پرچم با طرح لگوی مخصوص هر شرکت بر روی تمام میز کارمندان می تواند این اقتدار را به نمایش در آورد. این روش در شرکت ها و ادارات مرسوم است. در صورتی که می خواهید پرچمی با طراحی لگوی شرکت سفارش دهید می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید. پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها نیز استفاده می کنند.

 

سفارش پرچم رومیزی لیزری

اگر می خواهید از یک پرچم رومیزی با پرستیژ بالاتر در شرکت خود استفاده کنید، پیشنهاد ما برای شما استفاده از پرچم رومیزی لیزری می باشد. پرچم های لیزری بدون ریشه هستند و زیبایی بیشتری نسبت به سایر پرچم ها دارند .

 

پایه و میله پرچم از جنس استیل و بسیار مدرن است. این مدل از پرچم ها ظاهری زیبا تر از سایر مدل ها دارند و به راحتی نظر تمامی افراد را به خود جلب می کنند. اگر قصد دارید که برند خود را به عنوان یک برند لاکچری به مشتریانتان نمایش دهید، بدون شک پرچم رومیزی لیزری بهترین انتخاب برای شما می باشد.

 

زمانی که پرچم رومیزی سفارش می دهید مجموعه پرچم ریاست پرچم ها را به همراه میله، پایه سنگی و یا پایه استیل ارائه می دهد البته انتخاب نوع و مدل پایه و جنس میله بر عهده خود مشتری می باشد و بر اساس خواسته مشتری تحویل داده می شود.

 

ویژگی سفارش پرچم رومیزی

در صورتی که پرچم رومیزی خود را از مجموعه  پرچم ریاست سفارش دهید این پرچم دارای ویژگی هایی شامل: چاپ بر روی پرچم به صورت یکرو و دورو می باشد، جنس پرچم ها از پارچه ساتن مات درجه یک خواهد بود، ریشه دوزی پرچم به صورت دوبل انجام می شود جنس پایه پرچم سنگی یا استیل می باشد. جنس میله پرچم ها از نوع آهنی با لعاب نقره ای خواهد بود رنگ ریشه های پرچم سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی می باشد. ابعاد پرچم ۲۹×۱۹ و طول میله پرچم ۴۲ سانتی متر و وزن پرچم به همراه پایه و میله۴۸۵ گرم خواهد بود.

 

سفارش پرچم رومیزی با طرح دلخواه

یکی از اقدامات لازم برای بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی استفاده و به کاربردن پرچم رومیزی با طرح دلخواه است. هر شرکت یا اداره می تواند، پرچمی با طراحی لگو خود، در رنگ های یکسان چاپ کنند. تا بر روی میز تمام کارمندان شرکت یا سازمان قرار دهند. پرچم های  رومیزی اختصاصی با طرح دلخواه بهتر است از جنس ساتن درجه یک باشد. در ضمن بر روی پرچم باید لگوی مورد نظر درج شود.

 

پرچم ریاست در زمینه طراحی انواع طراح ها بسیار حرفه ای عمل می کند شما عزیزان هر طرحی را که مدنظر دارید تا بر روی پرچمتان ایجاد شود، مجموعه ما در کمترین زمان ممکن آن را به شما تحویل می دهد. این مجموعه سعی دارد بهترین و باکیفیت ترین کار را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

 

قیمت پرچم رومیزی

 

قیمت پرچم رومیزی می تاند به موارد زیادی بستگی داشته باشد. با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها در بازار امکان اینکه یک قیمت دقیق ارائه دهیم وجود ندارد اما شما می توانید با دانستن عناصر تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم رومیزی یک بر آورد کلی از قیمت آن داشته باشید. شما می توانید برای اطلاع از به روز ترین قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره با کارشناسان پرچم ریاست تماس حاصل فرمایید.

 

به طور کلی از اجزای تاثیر گذار بر روی قیمت پرچم رومیزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • ابعاد
 • جنس پارچه
 • نوع چاپ
 • تیراژ مورد نظر
 • و…

مشخصات چاپ پرچم های رومیزی تولیدی پرچم ریاست

ابعاد:

گوناگون

جنس:

ساتن مات، ساتن براق، جیر، ژرسه، پلی استر

چاپ:

سیلک، دیجیتال

ریشه:

بدون ریشه، ریشه دار